Over EuroDéfense

Foto: Ministerie van Defensie

Europees netwerk

Network site

France

Deutschland

Belgium

Espana

Italia

United Kingdom

Portugal

Austria

Luxembourg

Greece

Hungary

Czech Republic

Romania

Finland


EuroDéfense Charter
In 2006 ondertekend in Athene


Eurodefense Nederland

De stichting Eurodefense Nederland (EDNL) is de Nederlandse tak van het internationale Eurodefense netwerk.

Contact

Algemeen: ednl@eurodefense.nl

Pers/Press: pers@eurodefense.nl

Bestuur

Erevoorzitter: Dr. W.F. (Wim) van Eekelen

Voorzitter: Drs. E.A (Ernst) van Hoek
E: ernst.van.hoek@eurodefense.nl

Vice-voorzitter: Drs. I.A. (Iric) van Doorn
E: iric.van.doorn@eurodefense.nl

Secretaris: Drs. M. (Mats) van Dijk
E: mats.van.dijk@eurodefense.nl

Penningmeester: M.W.J. (Maarten) Lak
E: maarten.lak@eurodefense.nl

Bestuurslid namens KIVI: KTZ bd J. (Jan) Wind
E: jan.wind@eurodefense.nl


Partners